Naši partneři

Naši partneři

Překlady
do italského jazyka a nejen

Překlady z/do italštiny zajišťujeme od roku 2002, kdy jsme provedli první překlady pro italsko-české firmy v Praze. Jednalo se o překlady smluv pro cestovní kanceláře a překlady doplňkových reklamních materiálů kdy možnosti internetu nebyly zcela rozvinuty, jako tomu je právě dnes - omezené množství informací, možnosti vyhledávání apod.

Jazykové překlady pro cestování

Především v rámci italštiny, polštiny a portugalštiny. V překladech italštiny - jajistíme překlady webových stránek, reklamních materiálů a dalších textů potřebých pro rozjetí nějaké činnosti. Flexibilní komunikace a možnost rychlého zadání překladu. Překlady dodáme rychle a v případě nutnosti odcestovat, můžeme také doručit na Ruzyňské letiště za příplatek expresně. Tuto jedinečnou službu, nabízíme jako jediná kancelář v Praze. Donášku po Praze zajišťujeme v celé Praze a to pro jazyky: italština, španělština, němčina, angličtina, ruština, francouzština, čeština, arabština, chorvanština.

Jazykové překlad pro obchod

Z/do italštiny přeložíme plné moci, smlouvy, obchodní konverzaci - komunikaci a zajistíme tlumočení z/do jazyka. Překlady provedeme také se soudním razítkem a to i novou metodou - s dodejkou a vyzvednutím na CzechPoint. Rychlé termíny dodání překladu platí i zde v případě rychlé objednávky ze strany zákazníka. Předání v Praze anebo vyzvednutí na Czechpoint v Jindřišské v Praze 1.

Překlady v oblasti chemie a medicíny

V rámci italského jazyka zajistíme překlady z medicíny a chemie - lékařské zprávy, lékové studie a to vždy výhradně z rukou lékařů a farmaceutů. Překlady do italštiny, můžeme provádět ze zdrojových jazyků - angličtina, němčina, ruština, francouzština, slovenština. Texty můžeme také graficky upravovat a vytvářet multijazykové verze daného souboru, tzn. některé jazyky vynechávat a některé nové přidat. Rychlé termíny dodání a opravdu masivní slevy při objemech nad 50 stran textu.